 This is a link to the product IVAT3-100LSF730KU/7PRLC IVAT3-100LSF730KU/7PRLC
Ivelot T3 100W 10000L Sf 3000K 70 Cri Black 120-277V Dim 7Pr Lc
Arealights 12971 Lumens Aled Type Iv Slipfitter 3000K 105W 480V 0-10V Dimming Multi-Level Sensor With 40 Feet Lens Bronze