 This is a link to the product KAI-4T150/480 KAI-4T150/480
Cobrahead Kai 150/120/100W 3000/4000/5000K T4 480V Pole Bronze
Remodeler 6" Round 26W Dim 80 Degrees 4000K 80 Cri White Cone White Ring