 This is a link to the product LCBA19-10-E26-9TW-SS-NS LCBA19-10-E26-9TW-SS-NS
Smart Lamps 800 Lumens Lightcloud Blue Controller A19 10W Base E26 Smartshift 2700K-6500K White Natural Spectrum
Area Lights 14494 Lumens Ivat5S Type V Square 117W Slipfitter Mount 70Cri 5000K Black 120V-277V 0-10V Dimming 7-Pin Receptacle