 This is a link to the product SLIM17FAFC60 SLIM17FAFC60
Slim17 Full Cutoff 60W 3000/4000/5000K Bronze
Arealights 12307 Lumens Aled Type Ii Slipfitter 3000K 105W 480V Multi-Level Sensor With 40 Feet Lens Bronze