 This is a link to the product LOT2T110W/480/D10/UPA LOT2T110W/480/D10/UPA
Area Lights 13779 Lumens Lotblaster 110W Type Ii 0-10V Dimming 480V Universal Pole Adapter White
 This is a link to the product SLED5 SLED5
Landscape 196 Lumens Steplight 5 Inches Square 5W Cool Led Bronze