 This is a link to the product LOT5T65Y/D10 LOT5T65Y/D10
Lotblaster Type V 65W 3000K Led 120-277V Dim Bronze
Arealights 9804 Lumens Aled Type Iv Slipfitter 4K 78W 120V-277V 0-10V Dimming Multi-Level Sensor With 40 Feet Lens Bronze