| Watts | 5W |
| Color Temp | 2700K (Soft White) |
| Lumens | 400 lm |
| Efficacy | 80 lm/W |
| Color Accuracy | 90 CRI |
| L70 Lifespan | 25,000 Hours |
| Input Voltage | 12V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | ≤30% |
| THDi | N/A |
HALVS10L927-F-SA/LC/E2
HALVS18L930-MA-SA
HALVS18L927-MP-SA/LC/E2
HALVS10L927-F-SA/LC/E2