| Watts | 5W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 400 lm |
| Efficacy | 80 |
| Color Accuracy | 90 CRI |
| L70 Lifespan | 15,000 Hours |
| Input Voltage | N/A |
| Power Factor | N/A |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
LCHUBW
IVAT3-100LSF730WH/WS
RDDLED2R-10D-WN-W-ST
LCHUBW
IVAT3-100LSF730WH/WS