| Watts | 5W |
| Color Temp | 3000K |
| Lumens | 500 lm |
| Efficacy | 91 |
| Color Accuracy | 90 CRI |
| L70 Lifespan | 15,000 Hours |
| Input Voltage | N/A |
| Power Factor | N/A |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
SWISH34-2X4/PIR/E
SWISH34-2X2/LCBS
SWISH34-2X4/PIR/E