| Watts | 7W |
| Color Temp | 3000K |
| Lumens | 660 lm |
| Efficacy | 94 |
| Color Accuracy | 90 CRI |
| L70 Lifespan | 15,000 Hours |
| Input Voltage | N/A |
| Power Factor | N/A |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
HALV10L927-NL-S
HALV10L940-FG3-SA/LC
HALV10L927-NL-S
HALV10L940-FG3-SA/LC