 This is a link to the product NDLED4RD-80Y-S-S NDLED4RD-80Y-S-S
Rtled2X2 Fa 30/25/18W 3500/4000/5000K 120-2277V
Wall Packs Wp2 80W Adjustable 3000/4000/5000K Bronze
 This is a link to the product GF4 GF4
4" Recessed Floating Gimbal 12W 850Lm 90 Cri 5Cct Triac 120V 38Deg Round White Smooth