| Watts | 9W |
| Color Temp | 3000K |
| Lumens | 950 lm |
| Efficacy | 105.6 lm/W |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277 |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
HALVS10L940-LH-W/E2
IVGT5U-50L740W4
IVAT5S-75LPA750WU/7PR/LC
FFLEDLSF
HALVS10L940-LH-W/E2
IVGT5U-50L740W4
IVAT5S-75LPA750WU/7PR/LC