| Watts | 17W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 2,200 lm |
| Efficacy | 129.4 lm/W |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277 |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
NDLED6RD-WYN-W-S
HALV18L940-CW-K/LC/E2
IVAT5S-45LWM750ZU/LC
NDLED6RD-WYN-W-S
HALV18L940-CW-K/LC/E2