 This is a link to the product RDDLED2R-10D-20YN-W-SAT RDDLED2R-10D-20YN-W-SAT
Recessed Downlights 946 Lumens Rddled 2 Inches Round 10W Dimmable 20 Degree 3500K 80Cri White Trim Cone Satin Nickel Trim Ring 1/2 Inch Trim
Hibay 25527 Lumens Rail 175W 5000K Led 120V-277V Mvs White/Aluminum