 This is a link to the product RDDLED2R-10D-20YY-B-WTL RDDLED2R-10D-20YY-B-WTL
Recessed Downlights 876 Lumens Rddled 2 Inches Round 10W Dimmable 20 Degree 2700K 80Cri Black Trim Cone White Trim Ring Trimless
Area Lights 3295 Lumens Aled Type V 26W 3000K 480V Pole Mount Black