 This is a link to the product RDDLED2R-10D-20YY-W-WT RDDLED2R-10D-20YY-W-WT
Recessed Downlights 918 Lumens Rddled 2 Inches Round 10W Dimmable 20 Degree 2700K 80Cri White Trim Cone White Trim Ring 1/2 Inch Trim
 This is a link to the product STRP2 STRP2
Strip 2Ft 10/8/6W Single Tube 3500/4000/5000K 120-277V White
Wall Packs 18182 Lumens W34 136W 80Cri 5000K 120V-277V 0-10V Dimming
 This is a link to the product LCBLVD/RGB LCBLVD/RGB
Lightcloud Blue Controller 24V Dynamic Rgbw 2200-4000K 200Ft