 This is a link to the product RDDLED2R-10D-30YY-W-ST RDDLED2R-10D-30YY-W-ST
Recessed Downlights 908 Lumens Rddled 2 Inches Round 10W Dimmable 30 Degree 2700K 80Cri White Trim Cone Silver Trim Ring 1/2 Inch Trim
Aled360 Type Iv W/ Slipfitter 5000K Led Dim 120-277V Pct Bronze
Roadway Lights 12476 Lumens Type Iii 105W 5000K 120V-277V Slipfitter Mount 0-10V Dimming Bronze