 This is a link to the product RDDLED2R-10D-30YY-W-WT RDDLED2R-10D-30YY-W-WT
Recessed Downlights 908 Lumens Rddled 2 Inches Round 10W Dimmable 30 Degree 2700K 80Cri White Trim Cone White Trim Ring 1/2 Inch Trim
Area Lights A17 Iv 375/300/240W 3000K/4000K/5000K 120-277V Pole Mount Bronze
 This is a link to the product CS-15WT CS-15WT
Fiberglass With Anchor Base Square 15Ft Welded Tenon
Wall Packs 8676 Lumens W34 69W 80Cri 5000K 120V-277V 0-10V Dimming Lightcloud Controller
 This is a link to the product TOJ2 TOJ2
Tape Light Connector Ip65 2Pin Pcb Width 8Mm W/ 15Cm Wire