 This is a link to the product RDDLED2R-10D-40N-M-SAT RDDLED2R-10D-40N-M-SAT
Recessed Downlights 972 Lumens Rddled 2 Inches Round 10W Dimmable 40 Degree 4000K 80Cri Matte Trim Cone Satin Nickel Trim Ring 1/2 Inch Trim
 This is a link to the product HB101B HB101B
Landscape Flood H System Bullet Style 150W Par38 Black
 This is a link to the product GUS17-2 GUS17-2
Gus17 2Ft 25/20/15W 5000K/4000K/3500K White
High Bay 12255 Lumens Rail 13 Inches 95W 4000K Led 120V 0-10V Dimming 8 Feet Cord And 5-15P
Hibay 12185 Lumens Rail 90W 4000K Led 120V-277V Mvs White/Aluminum
 This is a link to the product R14-1 R14-1
Outdoor Accessory Weatherproof Cover Rectangular 1 Hole Silver Gray