 This is a link to the product RDDLED2R-10D-40N-S-ST RDDLED2R-10D-40N-S-ST
Recessed Downlights 963 Lumens Rddled 2 Inches Round 10W Dimmable 40 Degree 4000K 80Cri Specular Trim Cone Silver Trim Ring 1/2 Inch Trim
Canopy Lights 9151 Lumens Vanled 65W 5000K 120V-277V Drop Clear Lens Microwave Sensor White