 This is a link to the product RDDLED2R-10D-40YHC-S-BTL RDDLED2R-10D-40YHC-S-BTL
Recessed Downlights 759 Lumens Rddled 2 Inches Round 10W Dimmable 40 Degree 3000K 90Cri Specular Trim Cone Black Trim Ring Trimless
 This is a link to the product WFRETRO4 WFRETRO4
4'' Retro Wafer 6/8/10W 5Cct Cri90 Triac White Smooth
Wallpack Medium 100/85/70/50W 3000K/4000K/5000K Adjustable Throw White
14'' Crvfa Flush Mount 20W 5Cct 120V Triac/Elv Smooth White