 This is a link to the product RDDLED2R-10D-40YYHC-M-BTL RDDLED2R-10D-40YYHC-M-BTL
Recessed Downlights 745 Lumens Rddled 2 Inches Round 10W Dimmable 40 Degree 2700K 90Cri Matte Trim Cone Black Trim Ring Trimless
Arealights 9552 Lumens Aled Type Ii Slipfitter 5K 78W 120V-277V 0-10V Dimming Multi-Level Sensor With 40 Feet Lens White