 This is a link to the product RDDLED2R-10D-WNHC-M-BT RDDLED2R-10D-WNHC-M-BT
Recessed Downlights 651 Lumens Rddled 2 Inches Round 10W Dimmable Wall Wash 4000K 90Cri Matte Trim Cone Black Trim Ring 1/2 Inch Trim
Area Lights 10207 Lumens Ivat4 Type Iv 94W Slipfitter Mount 70Cri 3000K Roadway Gray 120V-277V 0-10V Dimming 20 Feet Lens Wattstopper Sensor
 This is a link to the product GUS17-4 GUS17-4
Gus17 4Ft 50/40/30W 5000K/4000K/3500K White
 This is a link to the product WFR-4R/PIR WFR-4R/PIR
4" Wafer Round 9W Cri90 27/30/35/40/50 Cct W/Pir