 This is a link to the product RDDLED2R-10D-WYHC-S-ST RDDLED2R-10D-WYHC-S-ST
Recessed Downlights 653 Lumens Rddled 2 Inches Round 10W Dimmable Wall Wash 3000K 90Cri Specular Trim Cone Silver Trim Ring 1/2 Inch Trim
Remodeler 6" Square 20W Dim Wallwash 4000K 80 Cri White Cone White Ring