 This is a link to the product RDDLED2R-10D-WYNHC-S-SAT RDDLED2R-10D-WYNHC-S-SAT
Recessed Downlights 660 Lumens Rddled 2 Inches Round 10W Dimmable Wall Wash 3500K 90Cri Specular Trim Cone Satin Nickel Trim Ring 1/2 Inch Trim
Flood 6522 Lumens Ffled 52W 5Hx5V Photocellu Neutral Led Arm Bronze