 This is a link to the product RDDLED2S-10D-20N-B-WT RDDLED2S-10D-20N-B-WT
Recessed Downlights 958 Lumens Rddled 2 Inches Square 10W Dimmable 20 Degree 4000K 80Cri Black Trim Cone White Trim Ring 1/2 Inch Trim
Retrofit Downlights 1004 Lumens Retrofit Downlight 11W 6 Inches Round 90Cri 3500K 120V White Baffle