 This is a link to the product RDDLED2S-10D-20Y-S-SAT RDDLED2S-10D-20Y-S-SAT
Recessed Downlights 994 Lumens Rddled 2 Inches Square 10W Dimmable 20 Degree 3000K 80Cri Specular Trim Cone Satin Nickel Trim Ring 1/2 Inch Trim
Remodeler 4" Square 20W Dim Wallwash 3000K 90 Cri Black Cone Black Ring