 This is a link to the product RDDLED2S-10D-20YY-S-BTL RDDLED2S-10D-20YY-S-BTL
Recessed Downlights 995 Lumens Rddled 2 Inches Square 10W Dimmable 20 Degree 2700K 80Cri Specular Trim Cone Black Trim Ring Trimless
A-Line Bulbs 840 Lumens A19 8.5W Base E26 80Cri 4000K Non-Dimming 120V-277V