 This is a link to the product RDDLED2S-10D-30Y-M-SAT RDDLED2S-10D-30Y-M-SAT
Recessed Downlights 940 Lumens Rddled 2 Inches Square 10W Dimmable 30 Degree 3000K 80Cri Matte Trim Cone Satin Nickel Trim Ring 1/2 Inch Trim
Recessed Downlights 3017 Lumens Commercial 33W 8 Inches Round 90Cri 120V-277V White