 This is a link to the product RDDLED2S-10D-40Y-B-BT RDDLED2S-10D-40Y-B-BT
Recessed Downlights 890 Lumens Rddled 2 Inches Square 10W Dimmable 40 Degree 3000K 80Cri Black Trim Cone Black Trim Ring 1/2 Inch Trim
Area Lights 6864 Lumens Ivat4 Type Iv 67W Universal Pole Mount 70Cri 3000K Black 120V-277V 0-10V Dimming 20 Feet Lens Wattstopper Sensor Lightcloud Controller