 This is a link to the product RDDLED2S-10D-40YHC-S-BTL RDDLED2S-10D-40YHC-S-BTL
Recessed Downlights 800 Lumens Rddled 2 Inches Square 10W Dimmable 40 Degree 3000K 90Cri Specular Trim Cone Black Trim Ring Trimless
Architectural 1097 Lumens Halvs Forward & Up/Down Light 14W 90Cri 3500K Frosted Lens Silver Finish Lightcloud Controller Battery Backup
 This is a link to the product BOA8PLUS/LCBS/MVS BOA8PLUS/LCBS/MVS
Boa 8' Up & Downlight Max 80W Pendant 3000K/3500K/4000K Louver Lens Lcbs-Mvs Silver