 This is a link to the product RDDLED2S-10D-40YN-S-SATL RDDLED2S-10D-40YN-S-SATL
Recessed Downlights 988 Lumens Rddled 2 Inches Square 10W Dimmable 40 Degree 3500K 80Cri Specular Trim Cone Satin Nickel Trim Ring Trimless
Remodeler 6" Square 20W Dim 80 Degrees 2700K 90 Cri White Cone Wh Ring