 This is a link to the product RDDLED2S-10D-40YY-B-WTL RDDLED2S-10D-40YY-B-WTL
Recessed Downlights 891 Lumens Rddled 2 Inches Square 10W Dimmable 40 Degree 2700K 80Cri Black Trim Cone White Trim Ring Trimless
Area Lights 9939 Lumens Ivat3 Type Iii 94W Universal Pole Mount 70Cri 4000K Bronze 120V-277V 0-10V Dimming 7-Pin Receptacle