 This is a link to the product RDDLED2S-10D-WNHC-B-BTL RDDLED2S-10D-WNHC-B-BTL
Recessed Downlights 528 Lumens Rddled 2 Inches Square 10W Dimmable Wall Wash 4000K 90Cri Black Trim Cone Black Trim Ring Trimless
Wall Packs 5165 Lumens Brisk 35W 4000K 120V-277V Photocell White