 This is a link to the product RTLED1X4-19YW/D10/MVS RTLED1X4-19YW/D10/MVS
Panels & Troffers 2419 Lumens Rtled 1X4 19W 3000K 80Cri 0-10V Dimming Microwave Sensor
Led Post Top 150/115/80W 3Cct Cri80 Ex39 277-480V
 This is a link to the product R3S-15B R3S-15B
3" Recessed 15W 1000Lm 90 Cri 5Cct Triac 120V Square White Baffle