 This is a link to the product RWLED2T125SFW RWLED2T125SFW
Roadway Type Ii 125W Cool Led Slipfitter White
Area Lights 4856 Lumens Ivat4 Type Iv 38W Wall Mount 70Cri 4000K Bronze 120V-277V 0-10V Dimming