 This is a link to the product RWLED4T78SFYW/BL RWLED4T78SFYW/BL
Roadway Type Iv 78W Warm Led Slipfitter Bilevel White
Surface & Flush Mounts 1161.2 Lumens Dsk34 6 Inch Round 16W 90Cri 5000K 120V White Smooth