 This is a link to the product SFX17-450 SFX17-450
Floodlights Slipfitter Kit X17 Flood 450W Bronze
Area Lights 11359 Lumens Ivat3 Type Iii 94W Universal Pole Mount 70Cri 5000K Roadway Gray 120V-277V 0-10V Dimming 20 Feet Lens Wattstopper Sensor