 This is a link to the product SHARK8-70W/D10/MVS SHARK8-70W/D10/MVS
Washdown 9919 Lumens Shark 8 Feet 70W 5000K 0-10V Dimming Microwave Sensor
Wp3 15000Lm 100W 70Cri 4000K 480V 0-10V Dim Pcs4 White