DLS0180(SUMO34-R-12)
T20 Compliant
No
California Title 24 JA8 Compliant
Can be used to conform with the requirements of California Title 24 Part 6.
California Energy Commission (CEC) Status
Lawful for Sales in California
IESNA LM-79 & LM-80 Testing
RoHS
Mercury and UV free. RoHS-compliant components.
FCC
Complies with Part 15 of the FCC Rules
Trade Agreements Act Compliant
Other
Accessories
None
5-Year Limited Warranty
Recently Viewed Products
 This is a link to the product SUMO34-R-12 SUMO34-R-12
Economy Slim Surface Mount 12" Round 13W 900Lm 120V 5Cct Cri90 Triac White