| Watts | 17W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 2,105 lm |
| Efficacy | 124 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | 50% |
| THDi | <20% |
HALVS18L935-CW-W/E2
CDLED6W-40W-80D940-S
HALVS18L935-CW-W/E2