| Watts | 25W |
| Color Temp | 5000K (Daylight) |
| Lumens | 3,500 lm |
| Efficacy | 140 lm/W |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277 |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
HALV10L940-GL-A
IVAT4-100LWM740KH
GN5LED26YRAD11G
IVAT5S-130LPA730ZH/WS4
HALV10L940-GL-A
IVAT4-100LWM740KH