| Watts | 10W |
| Color Temp | 3500K |
| Lumens | 1,450 lm |
| Efficacy | 132 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Driver Dependent |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | 20 |
HALV18L940-FG2-S/MVS/E2
HALV18L940-FG2-S/MVS/E2