| Watts | 10W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 1,500 lm |
| Efficacy | 136 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Driver Dependent |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | 20 |
HALVS10L930-MS-K/LC
HALV10L930-LW-S/LC
HALV10L940-MG-SA/LC/E2
HALVS10L930-MS-K/LC
HALV10L930-LW-S/LC