 This is a link to the product FFLED18W FFLED18W
Floodlights 2429 Lumens Ffled 18W 5000K White
 This is a link to the product ALEDSAT ALEDSAT
Aled 40-60-80W At 5000K Cool Arm Bronze
Bullet Flood 12/9/6W 3000/4000/5000K 120V W/ Hood &Lens Bronze
 This is a link to the product SLIMW SLIMW
Slim Fa Cct 3000K/4000K/5000K 26/18/12W 0-10V 120-277V White
 This is a link to the product R7 R7
Outdoor Accessory 2 Pole Slipfitter Pole Accessory
Garage Lights 7501 Lumens Ivgt5C Type V 69W 70Cri 5000K White 120V-277V 0-10V Dimming 8 Feet Lens Wattstopper Sensor