| Watts | 13W |
| Color Temp | 3500K |
| Lumens | 1,750 lm |
| Efficacy | 135 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <20% |
T5HE-13-48G-835-SE-BYP
HIDFA-60S-H-EX39-8CCT-BYP
SLIM22-S-60
PIPXL100SF/480/D10/7PR
HALVS18L935-TL-W
T5HE-13-48G-835-SE-BYP
HIDFA-60S-H-EX39-8CCT-BYP
SLIM22-S-60
PIPXL100SF/480/D10/7PR