| Watts | 13W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 2,000 lm |
| Efficacy | 154 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <20% |
ALED5S150N/D10/5PR
RWLED3T50SFY/PCS
IVAT5S-75LPA750KU/WS2/LC
VANLED75NFR/480/PCS4
ALED5S150N/D10/5PR
RWLED3T50SFY/PCS