| Watts | 13W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 1,800 lm |
| Efficacy | 138 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <20% |
T5HE-13-48G-850-SE-BYP
IVAT5S-75LPA750GU/WS4
RDDLED2R-10D-WNHC-W-SAT
ALED4T125SFRG/D10/WS4
T5HE-13-48G-850-SE-BYP
IVAT5S-75LPA750GU/WS4