| Watts | 12W |
| Color Temp | 3500K |
| Lumens | 1,550 lm |
| Efficacy | 129 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | N/A |
| Power Factor | N/A |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
HALVS18L935-GL-SA
A17-4T375N/480/MVS
IVAFT-100LPA740WH/7PR
HALVS18L935-GL-SA
A17-4T375N/480/MVS