 This is a link to the product T5HO-12-24G-840-SE-BYP T5HO-12-24G-840-SE-BYP
Linear Tubes 1600 Lumens T5Ho 12W 2 Feet Glass 80Cri 4000K Single Ended Wiring Method Ballast Bypass
T8 3Ft Coated Glass 7W 1600Lm 4000K Single/Double Type B
 This is a link to the product LS300W LS300W
Outdoor Sensors Luminator 110 Sensor 300W 120V White